Oznámení fóra: Pravidla.
1. Raidovací dny – Středa, Čtvrtek, Neděle (po dohodě možné i pondělí)
Raidovací čas – 19:15/30 – 22:00
Hlavní raid začne nejpozději v čase uvedeném výše, tzn. 19:15/30. Nedochvilnost a laxnost trpět nebudeme. Raid začíná čištěním trashe tak, aby byli všichni členové raidu v 19:30 nastoupeni před bossem.

2. V případě plánované nepřítomnosti v raidu je raider povinnen napsat na fórum omluvenku (stačí uvést pouze den nepřítomnosti, důvod není nutný). Tato organizace pomáhá RL v plánování následujícího obsahu raidovacího dne.

3. Loot systémem je Loot Council. O rozdělení lootu na všech obtížnostech raidu (vyjímka je pouze v případě, je-li nastaven personal loot) rozhoduje vedení většinou dle maximálního přínosu pro hráče nebo nutnosti vybavení klíčových rolí. 

4. Každý člen, který chce raidovat, je povinen znát všechny taktiky. Pokud ne, a bude tato skutečnost zjištěna, RL má právo danou osobu kicknout z daného raidu. Samozřejmostí také musí být vlastní nejlepší buff jídlo, všechny nejlepší enchanty, legion flasky a potky a nakonec knížky na reset talentů (nechceme slyšet, že si někdo potřebuje swapnout talent a žebrá u ostatních).

5. Primárním RL je hráč Cheas. V raidu mu mohou asistovat další členové vedení - Bobik, Ellestor a Schaty